| Power supply | 12-24 Vac/dc |
| Design (panel size) | Other |
| Communication Bus | RS485 |
| Producer | Pixsys |
| TECHNICAL PARAMETERS | |
|---|---|
| Power supply | 12...24 Vdc/Hz ±15% 50/60Hz or from USB |
| Consumption | 2W |
| Operating conditions | 0...45°C 35...95%rH |
| Weight | approx. 120g |
| Dimensions | 71 x 101 x 28 mm |
This online store saves cookies that help its proper functioning. By using our services, you agree to their use.